Premier w Łowiczu: Żebyśmy zmieniali kraj dalej, musimy wygrać kolejne wybory

Żebyśmy zmieniali kraj dalej, musimy wygrać kolejne wybory – powiedział w niedzielę na spotkaniu z mieszkańcami Łowicza premier Mateusz Morawiecki. Dodał, że liczy na wsparcie mieszkańców na spotkaniach z politykami Prawa i Sprawiedliwości.

W niedzielę w Warszawie odbyła się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Po zakończeniu konwencji premier udał się specjalnym kampanijnym autobusem do Łowicza, gdzie promował program PiS na wybory samorządowe i pięć propozycji PiS.

„Żebyśmy zmieniali kraj dalej, musimy wygrać kolejne wybory – teraz samorządowe, potem europejskie i najważniejsze – te parlamentarne” – mówił podczas spotkania Mateusz Morawiecki.

Premier zaapelował do mieszkańców o aktywność i wsparcie na spotkaniach PiS.

„Na pewno popełniamy błędy, potykamy się, ja się też potykam, ale jesteśmy dla Polski, jesteśmy Polaków, jesteśmy po to, żeby Polska była bardziej solidarna, bardziej sprawiedliwa i bardziej szczęśliwa” – podkreślał.

„Chcę, żeby nasza polityka i nasze zmiany, które teraz w samorządzie my będziemy wdrażali, były tą cegiełką, tym krokiem w dobrym kierunku i z tego żebyście nas ocenili” – mówił premier.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl