fot. PAP/Paweł Supernak

Premier M. Morawiecki spotkał się z dziećmi i młodzieżą, która odwiedziła KPRM

Premier Mateusz Morawiecki spotkał się w piątek z dziećmi i młodzieżą, którzy w ferie odwiedzili Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Młodzi uczestnicy spotkania zasiedli m.in. w fotelach, w których w czasie posiedzenia rządu zasiadają ministrowie.

https://twitter.com/PremierRP/status/1091279384051437568

Dzieci i młodzież odwiedziły w piątek gmach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, gdzie spotkały się z premierem Mateuszem Morawiecki. Zwiedziły m.in. salę im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, w której obraduje Rada Ministrów.

„Dzieci i młodzież, które w ferie przybyły na spotkanie z premierem @MorawieckiM już są w #KPRM. Swoją wizytę rozpoczęły od zwiedzania gmachu Kancelarii” – napisała na Twitterze Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.

https://twitter.com/PremierRP/status/1091264948729196544

Uczestnicy spotkania wzięli m.in. udział w obradach Rady Ministrów oraz zagrali z szefem rządu w tenisa stołowego.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl