fot. PAP/Leszek Szymański

Premier M. Morawiecki: Nasza polityka solidarności jest skupiona wokół tego, by polskim rodzinom żyło się lepiej

Wszystko, co robimy, cała nasza polityka solidarności rządu Prawa i Sprawiedliwości, jest skupiona wokół tego, żeby polskim rodzinom żyło się lepiej. Budujemy dla was lepszą Polskę i bezpieczną przyszłość – podkreślił Mateusz Morawiecki, premier RP.

Szef rządu zjadł w poniedziałek śniadanie z państwem Klimek w Mistowie (Mazowieckie), o czym poinformował we wpisie na Facebooku.

„Wszystko, co robimy – cała nasza polityka solidarności rządu Prawa i Sprawiedliwości – jest skupiona wokół tego, żeby polskim rodzinom żyło się lepiej!” – zaznaczył premier.

„Dzieci, dorośli, seniorzy – jesteście dla nas najważniejsi! Budujemy dla Was lepszą Polskę i #bezpiecznaprzyszłośćPolaków” – podkreślił szef rządu.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl