Premier M. Morawiecki: Chcemy Polski dumnej i ambitnej

Chcemy Polski dumnej i ambitnej, która będzie tworzyła warunki do spełnienia marzeń i aspiracji naszych rodaków, które wiążą się z rozwojem technologii i godnymi miejscami pracy; Polski dla wszystkich – powiedział dziś premier Mateusz Morawiecki.

Kancelaria Premiera zamieściła na Twitterze krótkie nagranie z wypowiedzią premiera.

Te trzy lata, które właśnie mijają od przejęcia odpowiedzialności za losy państwa przez obóz Prawa i Sprawiedliwości, obóz Zjednoczonej Prawicy to dobry czas, żeby popatrzeć na to, co udało nam się zrobić i na czym powinniśmy się skoncentrować na przyszłość w tej naszej pracy dla Polski” – powiedział w nagraniu Mateusz Morawiecki.

Jak podkreślił, główne cele, które przyświecały PiS i rządowi „to praca dla rozwoju gospodarczego, praca dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa i poczucia stabilności Polaków”.

Na tym zależało nam najbardziej i cieszę się, że w dużym stopniu udało się osiągnąć wiele celów związanych z solidarnością, związanych z poczuciem społecznej pewności, społecznego bezpieczeństwa” – powiedział premier RP.

Chcemy Polski dumnej i ambitnej. Polski, która będzie tworzyła warunki do spełnienia marzeń i aspiracji wszystkich naszych rodaków. Aspiracji, które wiążą się z rozwojem technologii, z innowacyjnością, z godnymi miejscami pracy. Polski dla wszystkich” – stwierdził szef rządu.

PAP/RIRM

drukuj