„Praca, nie obietnice” – PiS prezentuje nowy spot

Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało nowy spot wyborczy. Kandydatka PiSu na premiera Beata Szydło w materiale wyborczym „Praca nie obietnice” podkreśla, że Polacy czekają dziś właśnie na konkrety. 

Beata Szydło przypomina, że jej partia przygotowała pakiet ustaw na pierwsze 100 dni rządów. Wiceprezes PiS-u zapewnia, że ten pakiet jest odpowiedzią na potrzeby obywateli.

„Dlatego dziś mówimy Polakom: praca, nie obietnice. Mamy gotowe ustawy a w nich konkrety – 500 zł na dziecko, podatek CIT dla przedsiębiorców: 15 proc., leki za darmo dla seniorów po ukończeniu 75 roku życia, minimalna stawka godzinowa: 12 zł brutto. Zrobimy to! Praca, nie obietnice” – słyszymy w spocie.

Do urn wyborczych pójdziemy 25 października. W sondażach wyborczych prowadzi PiS. W przyszłym parlamencie opozycji najprawdopodobniej będzie Platforma Obywatelska.

 

RIRM/TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl