Pos. Anna Sobecka: „Ewa Kopacz buduje swoje wypowiedzi na kłamstwie”

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Anna Sobecka wydała oświadczenie w związku ze słowami byłej premier Ewy Kopacz, która oczerniła Dyrektora Radia Maryja ojca Tadeusza Rydzyka. Anna Sobecka odniosła się w ten do ataku Ewy Kopacz o przyznanie dotacji na odwierty geotermalne w Toruniu.

W oświadczeniu napisała, że fundusze zostały bezprawnie odebrane w 2008 roku. Decyzja miała podłoże polityczne, co zostało potwierdzone przez Sąd Okręgowy w Warszawie.

Anna Sobecka zarzuca Ewie Kopacz, że swoje teorie buduje na kłamstwie. Posłanka PiS-u odniosła się też do zarzutów odnośnie Centrum Zdrowia Dziecka, przypominając apel jednego z bliskich współpracowników byłej premier o tym, żeby głodne dzieci zaczęły jeść szczaw.

oświadczenie1

Kliknij, aby powiększyć

oświadczenie2

Kliknij, aby powiększyć

RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl