fot. pixabay.com

Polowanie na lekarzy

Obrońcy życia mówią wprost o łamaniu sumień i polowaniu na lekarzy. Ochrona ludzkiego życia stała się niemodna, a zabijanie jest promowane na wielu płaszczyznach.

Jak zwróciła uwagę Magdalena Guziak-Nowak, dyrektor ds. edukacji i sekretarz zarządu Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka, rozpoczęło się polowanie na dobrych lekarzy, którzy chcą ochronić nie tylko swoje sumienia.

– Klauzula sumienia jest bardzo ważnym elementem w systemie ochrony zdrowia, także dla kobiety. Jeżeli kobieta dowiaduje się, że z jakiegoś powodu lekarz nie chce wykonać danej procedury, to w tym momencie może ona zadać sobie pytanie, dlaczego. Jestem przekonana, że to pytanie się pojawi. Jeżeli dana kobieta powzięła myśl o aborcji poprzez naczytanie się stron proaborcyjnych, poprzez oglądanie filmików promujących proste, tanie, skuteczne rozwiązanie „problemu”, z którym się styka, to faktycznie w tej sytuacji dopiero lekarz może być osobą, która pokaże inny punkt widzenia na tę sprawę. Kiedy ktoś mnie pyta, dlaczego jesteś przeciwko aborcji, odpowiadam, że kobiety zasługują na coś lepszego – podsumowała Magdalena Guziak-Nowak.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl