Policja w USA: czterech zabitych, w tym napastnik, w strzelaninie w Cincinnati

Cztery osoby zginęły, w tym napastnik, w wyniku strzelaniny, do której doszło w czwartek rano czasu lokalnego w budynku Fifth Third Bank w centrum Cincinnati w stanie Ohio w USA – poinformował szef policji w tym mieście Eliot Isaac.

„Napastnik nie żyje” – oświadczył szef policji na briefingu prasowym.

Eliot Isaac powiedział, że napastnik zaczął strzelać w czwartek rano na zapleczu budynku Fifth Third Bank, następnie wszedł do holu, gdzie doszło do wymiany ognia z policją.

Na razie nie jest jasne, czy napastnik sam się zastrzelił, czy został zastrzelony przez funkcjonariuszy.

Jak poinformował szef policji w Cincinnati, w strzelaninie rannych zostało pięć osób, spośród których trzy zmarły.

Burmistrz Cincinnati John Cranley powiedział, że napastnik „strzelał do niewinnych ofiar” i że był to „straszny widok”.

Dodał, że w lobby budynku przy placu Fontann mieszczą się cukiernie, lodziarnie i restauracje, więc – jak podkreślił – „mogło być dużo gorzej”, gdyby nie natychmiastowa reakcja policji.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl