fot. https://twitter.com/podlaskaPolicja

Podlaskie: Policja zatrzymała kolejne trzy osoby przewożące migrantów

Trzy kolejne osoby przewożące migrantów zatrzymała podlaska policja. To Dwóch Ukraińców i obywatel Szwecji narodowości syryjskiej – podał rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa. Osoby te przewoziły łącznie 14 osób nielegalnie przebywających w Polsce. 

Zatrzymania tzw. kurierów miały miejsce ostatniej doby w Sejnach, Jelonce i w Bielsku Podlaskim.

W Sejnach policja zatrzymała citroena c3, w którym kierowca z Ukrainy przewoził czterech Syryjczyków.

W Bielsku Podlaskim obywatel Szwecji narodowości syryjskiej w chevrolecie przewoził trzech Syryjczyków.

Trzecie zdarzenie miało miejsce w Jelonce. Tam policjanci zatrzymali kierowanego przez Ukraińca fora mondeo, który – jak podała policja – jechał po oczekujących na niego siedmiu Afgańczyków.

Policja podsumowała, że w związku z pomocnictwem przy nielegalnym przekraczaniu granicy, zatrzymano dotąd 314 tzw. kurierów.

PAP

drukuj
Tagi: , , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl