fot. https://twitter.com/PocztaPolska

Poczta Polska rozszerza możliwość nadawania przesyłek do Wietnamu, Algierii i Nigerii

Od wtorku Poczta Polska rozszerza zakres usług oferowanych klientom nadającym przesyłki do Wietnamu, a ponadto na listę krajów objętych wysyłką przesyłek zagranicznych wracają: Algieria, Nigeria, Peru oraz Rwanda – podała spółka w komunikacie.

Według informacji spółki, Poczta Polska, w związku z sukcesywnym przywracaniem transportu lotniczego, rozszerzyła przyjęcia przesyłek do innych krajów, umożliwiając klientom międzynarodową wymianę korespondencji, która w związku z pandemią uległa ograniczeniom.

Jak podano, od 27 lipca tego roku klienci mogą skorzystać z usług Narodowego Operatora Pocztowego przy nadawaniu priorytetowej paczki pocztowej, a także wysyłce listu zwykłego i poleconego do Wietnamu.

Poczta Polska wznowiła również możliwość wysyłki listów zwykłych i poleconych oraz pocztowych paczek pocztowych priorytetowych adresowanych do: Algierii, Nigerii oraz Rwandy. Z kolei do Peru będzie można wysłać list zwykły oraz polecony.

Jak podkreślono w komunikacie, informacje o aktualnych możliwościach wysyłki przesyłek zagranicznych dostępne są na stronie Spółki.

Poczta Polska jest największym operatorem na rodzimym rynku – zatrudnia blisko 80 tys. pracowników, jej sieć obejmuje 7,6 tys. placówek, filii i agencji pocztowych.

PAP

drukuj