PIS rozpoczęło kampanię wyborczą w Łodzi

Polska potrzebuje zmiany na lepsze, żeby w jakimś momencie stać się krajem dużo bardziej sprawiedliwym niż obecnie, będącym przykładem dla innych powiedział Prezes PiS Jarosław Kaczyński.

PiS zainaugurowało samorządową kampanię wyborczą w Łodzi. Politycy zaprezentowali deklarację samorządowca, pod którą ma podpisać się każdy kandydat. Sygnałem dla zmiany jak mówił prezes PiS mogą być wybory samorządowe. Nie mogą to być sukcesy indywidualne, ani nawet suma indywidualnych sukcesów. Jak dodał trzeba umieć wygrać, ale także wykonać zadanie, podjąć misję „Słuchać ludzi i służyć ludziom”.

Jarosław Kaczyński przypomniał rozmowy jakie przeprowadził podróżując po Polsce. Z tego jak powiedział zrodziła sie deklaracja samorządowca. Prezes PiS tłumaczył, że ten dokument jest zobowiązaniem do służby. Służba, jak podkreślił, to naprawiony chodnik, a także kwestia polskich szkół, służby zdrowia, poczucia bezpieczeństwa.

– Nasza deklaracja, to z jednej strony zobowiązanie do służby, ale z drugiej strony także zespół postulatów wobec rządu, wobec władzy centralnej w Polsce. Chciałem w imieniu PiS zadeklarować, że jeżeli przejmiemy władzę, a głęboko w to wierzymy że przejmiemy, to wszystkie te postulaty zostaną zrealizowane – powiedział prezes Jarosław Kaczyński.

PiS wyłoniło już kandydatów na prezydentów większości miast. Postawiło przede wszystkim na obecnych parlamentarzystów i radnych.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl