PiS przedstawi audyt działań rządu PO-PSL

W środę zostanie przedstawiony audyt dotyczący m.in. funkcjonowania ministerstw za poprzedniego rządu. Zapowiedziała to rzecznik klubu PiS Beata Mazurek.

W trakcie konferencji prasowej w Sejmie poseł zaznaczyła, że wyniki tego audytu pokażą, w jaki sposób funkcjonował rząd PO-PSL.

– Spodziewam się tego, że ten audyt zostanie przedstawiony w sposób rzetelny i w zależności od tego, jakie będą padały w nim stwierdzenia, będziemy zadawać pytania i dopiero wtedy będzie można ocenić to, jak funkcjonował ten rząd, w których obszarach ewentualnie nadużył swoich uprawnień czy nie. Wiemy, że ten audyt będzie w środę i będzie dotyczył wszystkich ministerstw. Na ocenę jednak poczekajmy po wypowiedziach pani premier i poszczególnych ministrów – powiedziała rzecznik Beata Mazurek.

Na początku marca premier Beata Szydło zapowiadała, że audyty dotyczące m.in. funkcjonowania ministerstw za poprzedniego rządu, będą przedstawiane jeszcze w marcu.

Opinia publiczna będzie na bieżąco informowana o stanie państwa, jaki zastaliśmy po przejęciu rządów – mówiła premier.

RIRM

drukuj
Tagi: , , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl