Pikieta w obronie Mary Wagner

O godzinie 12.00 przed Ambasadą Kanady w Warszawie odbędzie się dziś pikieta solidarności z Mary Wagner. Kanadyjka przebywa w więzieniu za upominanie się o prawo do życia każdego poczętego dziecka.

Kanada to państwo gdzie prawo nie chroni dzieci nienarodzonych. Pozwala zabijać dzieci aż do ostatniego dnia ciąży. W tzw. klinikach aborcyjnych co roku morduje się 100 tysięcy dzieci poczętych.

Kanadyjska katoliczka Mary Wagner jest prześladowana i traktowana jak pospolity przestępca za to, że upomina się o prawo do życia najsłabszych i najbardziej niewinnych istot ludzkich. Mary podchodzi pod kliniki aborcyjne i próbuje przekonywać kobiety, aby nie zabijały swoich dzieci. Za to po raz kolejny dzielna obrończyni życia została ukarana więzieniem.

Dzisiejsza pikieta to głos w obronie Mary Wagner, ale także w obronie mordowanych dzieci nienarodzonych.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl