fot. prezydent.pl

Para Prezydencka złożyła życzenia wszystkim Mamom

„Dziękujemy mamom za to, że są nauczycielkami życia, wychowującymi kolejne pokolenia Polaków. To dzięki nim dzieci dorastają w szacunku do innych ludzi i najwyższych wartości, ucząc się empatii, wolności, mądrości i godności” – napisała w para prezydencka, składając życzenia z okazji Dnia Matki.

https://x.com/prezydentpl/status/1794609016741445705

Życzenia z okazji obchodzonego w niedzielę Dnia Matki opublikowała Kancelaria Prezydenta. Agata Kornhauser–Duda i Andrzej Duda podkreślają w nich m.in. wyjątkowość tego święta.

„Rokrocznie tego dnia wyrażamy wdzięczność, miłość i szacunek wobec osoby, której zawdzięczamy najcenniejsze dary: życie, miłość, akceptację, pełne oddanie. Życzymy dzisiaj Paniom, aby codzienność Mam pełna była chwil szczęścia i spełnienia, a chwile trudu i wyrzeczeń zawsze przynosiły dobre owoce i prowadziły do radości. Życzymy, by Pań domy wypełniała atmosfera wdzięczności i miłości. Niech Matkom zawsze towarzyszy wsparcie ze strony najbliższych” – czytamy.

Para prezydencka podziękowała mamom za to, że są „nauczycielkami życia, wychowującymi kolejne pokolenia Polaków”.

„To dzięki Paniom dzieci dorastają w szacunku do innych ludzi i najwyższych wartości, ucząc się empatii, wolności, mądrości i godności. To Matki pokazują dzieciom świat i uczą funkcjonowania w nim” – podkreślili Agata Kornhauser–Duda i Andrzej Duda.

„Matka – to opieka i cierpliwość, to pomoc w trudnych chwilach, to opoka. Dziękujemy wszystkim Mamom za wysiłek wychowania dzieci, zasługujący na najwyższe uznanie, a jednocześnie za starania o to, by wyrosły na dobrych ludzi i dobrych obywateli” – napisali.

Para prezydencka życzyła mamom „satysfakcji z każdego dnia oraz pomyślności we wszelkich przedsięwzięciach”.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl