fot. https://www.facebook.com/MorawieckiPL

Premier M. Morawiecki z okazji Dnia Matki: Wasza bezinteresowna miłość ma wielką moc, by zmieniać świat

Wasza bezinteresowna miłość ma wielką moc, by zmieniać świat na lepsze, bo daje siłę tym, którzy tworzą przyszłość – wskazał premier RP Mateusz Morawiecki w życzeniach z okazji obchodzonego w Polsce 26 maja Dnia Matki.

Z okazji Dnia Matki szef polskiego rządu opublikował w mediach społecznościowych życzenia.

Zaznaczył w nich, że słowa Mama porusza w człowieku „czułą strunę, ukryte pokłady wspomnień, ciepła i dobroci”.

„Niewiele jest w życiu tak pięknych i szczerych więzi, jak bezinteresowna, pełna poświęcenia miłość matki. I choć nie istnieje jeden przepis na matkę idealną, to są miliony różnych dróg, by być tą najlepszą dla swoich dzieci” – podkreślił premier RP.

Wyznał, że kilka dni temu jego mama obchodziła swoje 92 urodziny.

„Wiele w życiu przeszła, widziała i przecierpiała. Mogę śmiało powiedzieć, że bez jej siły, mądrości i schronienia, jakie dawała mi jej miłość, nie byłbym tu, gdzie jestem” – oświadczył premier.

„Dziękuję Ci Mamo za życie, które mi dałaś i szanse, które stworzyłaś” –  podkreślił Mateusz Morawiecki.

Wszystkim mamom premier życzył, „by rodziny, które tworzą i dzieci, które sprowadzają na ten wymagający świat, były dla nich nieustannym źródłem satysfakcji, spełnienia i szczęścia”.

„Drogie mamy – od Was wszystko się zaczyna. Wasza bezinteresowna miłość ma wielką moc, by zmieniać świat na lepsze, bo daje siłę tym, którzy tworzą przyszłość!” – wskazał szef polskiego rządu.

PAP

drukuj
Tagi: , , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl