Papież Franciszek pozdrowił Rodzinę Radia Maryja

Ojciec Święty Franciszek podczas rozważań przed modlitwą Anioł Pański pozdrowił uczestników XXV pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasnej Górze. 


 


Ojciec Święty Franciszek podczas rozważań przed modlitwą Anioł Pański skierował słowo pozdrowienia m.in. do pielgrzymów z Polski. Papież odniósł się również do odbywającego się na Jasnej Górze spotkania Rodziny Radia Maryja.

– Pozdrowieniem obejmuję także uczestników wielkiej Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja do Sanktuarium w Częstochowie, która odbywa się już po raz dwudziesty piąty. – podkreślał Papież.

Uczestnicy Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę skierowali również telegram do Ojca Świętego Franciszka. Podziękowali w nim za desygnowanie ks. kard. Zenona Grocholewskiego jako przedstawiciela Stolicy Apostolskiej na uroczystość konsekracji świątyni pw. NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu. Wyrażona została również radość z powodu Światowych Dni Młodzieży i związanej z tym wydarzeniem wizyty papieża Franciszka w Polsce.

RIRM

drukuj