fot. https://www.orlen.pl/pl/o-firmie/media/press-pack

Orlen przygotowuje wakacyjną obniżkę cen paliwa

Orlen planuje ponownie uruchomić wakacyjną akcję obejmującą zniżki na tankowanie paliw płynnych – podał dziennik „Rzeczpospolita” Uczestnicy programu lojalnościowego Orlen Vitay mają otrzymywać 30 groszy rabatu na tankowanie benzyny i oleju napędowego.

Z informacji „Rzeczpospolitej” wynika, że w promocyjnej cenie Orlenu nie będzie można tankować do pełna. Będą obowiązywały limity, a spółka prowadzi analizy w celu ich ustalenia.

Dr Jakub Bogucki, analityk rynku paliw portalu e-petrol.pl, spodziewa się, że jeśli promocja wejdzie w życie, to inne sieci pójdą podobną drogą.

– Spodziewam się, że w ślad za Orlenem ruszą wszyscy, bo nikt nie chce zostawać z tyłu, jeśli chodzi o konkurencyjność oferty. W zeszłym roku to się udało wszystkim większym sieciom, choć nie w taki sam sposób. W niektórych była kwestia aplikacji czy limitów tankowania. Myślę, iż w tym roku wszyscy pójdą w tę stronę, wiedząc, że jest to ruch oczekiwany przez klientów, biorąc pod uwagę wakacyjne wyjazdy oraz to, iż jest to adresowane przede wszystkim do indywidualnych użytkowników samochodów. Na razie nie mamy żadnych konkretów i potwierdzeń, ale rok temu Orlen też to ogłaszał dopiero na koniec roku szkolnego – wskazuje dr Jakub Bogucki.

Orlen ma poinformować o szczegółach akcji w najbliższym czasie. Zasady promocji mają być bardzo podobne lub identyczne jak w ubiegłym roku.

Wówczas klienci stacji mogli wykonać w promocyjnej cenie 3 tankowania w miesiącu, a żadne nie mogło przekroczyć 50 litrów.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl