fot. sxc.hu

Organizujmy się przeciw gender

Drodzy Przyjaciele, kochana Rodzino Radia Maryja!

Bardzo dziękujemy za każdy znak apostolskiej gorliwości słuchaczy Rodziny Radia Maryja. Ta gorliwość jest wielką radością samego Pana, którego miłość głosimy. Gorliwość tych, którzy chcą być podobni do ewangelicznego siewcy, jest radością i nadzieją Kościoła i Ojczyzny.

Obecnie bardzo cieszymy się z organizowania wykładów, spotkań, debat, teraz zwłaszcza na temat zagrożeń ideologii gender, wprowadzanej nie tylko na uczelnie, do szkół, ale nawet do przedszkoli, by wynaturzyć jeszcze niewinne dzieci.

Bóg zapłać za to!

Kochani, urządzajcie te wykłady, spotkania, debaty w miastach i wioskach. Poruszcie wszystkich rodaków, bo problem jest bardzo poważny.

„Ideologia gender, jeśli zwycięży, zrobi więcej krzywdy ludziom i narodom niż komunizm” –tak powiedział Ojciec Święty Benedykt XVI. Sytuacja jest więc bardzo poważna. W ten sposób działając, poruszając umysły wszystkich ludzi, całą Polskę – ratujcie przyszłość każdego.

Prosimy, by o organizowaniu tych spotkań i innych ważnych wydarzeń informować Radio Maryja i „Nasz Dziennik”, a zaraz po nich pisać o tym i przesyłać zdjęcia do naszego radia – Radia Maryja – i oczywiście do „Naszego Dziennika”.

Bóg zapłać!

o. Tadeusz Rydzyk CSsR, Dyrektor Radia Maryja


SPOTKANIA NA TEMAT GENDERYZMU

17 lutego Łódź

godz. 19.00
– w Klubie Dobrej Rozmowy przy parafii Matki Bożej Jasnogórskiej, ul. Gogola 12
– wykład ks. prof. dr. hab. Pawła Bortkiewicza pt. „Gender – ideologia pod maską nauki”

2 marca Toruń

godz. 16.00
– w kaplicy szkolnej przy parafii św. Józefa, ul. św. Józefa 23/35 – wykład ks. prof. dr. hab. Pawła Bortkiewicza pt. „O co chodzi w sprawie gender?”. Ksiądz profesor wygłosi tego dnia również homilię podczas każdej Mszy św. (6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 15.00, 18.00, 20.00)

drukuj