fot. Julia Marconi

O. dr T. Rydzyk CSsR zaprasza na sympozjum dla właścicieli firm i przedsiębiorstw

30 marca w toruńskiej Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej odbędzie się sympozjum dla właścicieli firm i przedsiębiorstw. W wydarzeniu wezmą udział m.in. minister rozwoju Jerzy Kwieciński, minister energii Krzysztof Tchórzewski oraz Prokurator Generalny i minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

***

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele!

Zapraszamy na następne interesujące sympozjum, zwłaszcza właścicieli firm i przedsiębiorstw. Temat sympozjum: „Przedsiębiorczość w Polsce – teraźniejszość i przyszłość. Tradycja i start-upy”.  Termin: sobota 30 marca br. Rejestracja w kampusie akademickim od godz. 10.00 pod nr tel.: 56 650 40 00. O godz. 9.00 Msza św. w sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II.

W sympozjum wezmą udział: minister rozwoju Jerzy Kwieciński, minister energii Krzysztof Tchórzewski, Prokurator Generalny i minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro oraz wiceminister Łukasz Piebiak, wiceminister finansów Marian Banaś. Zapraszamy serdecznie!

Prosimy Państwo, podajcie tę informację również swoim znajomym, innym przedsiębiorcom. Razem możemy uczynić bardzo dużo. Życzymy Bożego błogosławieństwa.

Każdego, kto ma takie życzenie, zapraszamy do modlitwy za siebie, za rodziny, także o sukces w swoich firmach przed obrazem Matki Bożej papieskiej – przed tym samym obrazem, przed którym przez prawie 27 lat modlił się w swojej watykańskiej kaplicy św. Jan Paweł II. Ten obraz jest w prezbiterium, które równocześnie jest dokładną kopią kaplicy św. Jana Pawła II z Watykanu. Będąc w tym prezbiterium możecie Państwo poczuć atmosferę tamtej kaplicy i spotkania z Ojcem Świętym Janem Pawłem II.

o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, Dyrektor Radia Maryja

drukuj