Nowy kierunek na WSKSiM – jest oficjalne pismo z ministerstwa

Do władz WSKSiM w Toruniu dotarła decyzja Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego o nadaniu uczelni uprawnień do prowadzenia studiów magisterskich na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

W ramach tego kierunku dostępne będą dwie specjalności: dziennikarstwo informacyjne i sztuka prezenterska oraz dziennikarstwo on-line i marketing sieciowy. Miesiąc temu o pozytywnym zaopiniowaniu wniosku uczelni o przyznanie uprawnień poinformowała Polska Komisja Akredytacyjna.

Warto przypomnieć że studia licencjackie na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna w WSKSiM zostały w tym roku wyróżnione przez Polską Komisję Akredytacyjną. Niedawno ta sama komisja bardzo dobrze oceniła studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku Politologia. [ZOBACZ]

W tej chwili na uczelni trwa rekrutacja studentów, którzy zaczną naukę od października.

 

 


 

 

RIRM/TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl