fot. Monika Bilska

[NASZ TEMAT] Ks. prof. D. Oko: Członkowie homoseksualnych klik niszczą Kościół

Oskarżył nas niemiecki duchowny ks. Wolfgang Rothe. Jest on wysokim przedstawicielem homoseksualnych klik. Jest to potwierdzenie mojego artykułu i książki, że członkowie homoseksualnych klik niszczą Kościół, niszczą normalnych księży. Razem z dziewięćdziesięcioletnim staruszkiem idziemy do więzienia, a ks. Wolfgang Rothe może będzie za chwilę kardynałem Monachium, bo za takie zasługi dla homoklik będzie nagrodzony. Jemu wolno to czynić i włos mu z głowy nie spadnie – powiedział ks. prof. Dariusz Oko w rozmowie z Redakcją Informacyjną Radia Maryja o wyroku sądu w Kolonii, który skazał księdza profesora za „podżeganie do nienawiści”. [Czytaj więcej]

Niemiecki sąd skazał ks. prof. Dariusza Oko za artykuł dotyczący tzw. lawendowej mafii działającej w Kościele. Sąd uznał, iż jest to „podżeganie do nienawiści”.

– Sąd niemiecki skazał mnie na cztery miesiące więzienia albo wysoką karę finansową za napisanie prawdy o tzw. homoklikach w Kościele, jak mówi papież Benedykt XVI, czy tzw. lobby homoseksualnym, jak mówi papież Franciszek. Razem ze mną został skazany ks. prof. Johannes Stöhr, który ma 90 lat. Widać tutaj pewną bezwzględność, że nawet staruszek będzie zawleczony do więzienia – zaznaczył ksiądz profesor.

Przedstawiciel homoseksualnych klik, promotor ruchu LGBT, niemiecki kapłan Wolfgang Rothe natychmiast zażądał wszczęcia przeciwko autorom artykułu postępowania karnego.

– Oskarżył nas niemiecki duchowny ks. Wolfgang Rothe. Jest on wysokim przedstawicielem homoseksualnych klik. Pod jego rządami seminarium duchowne w St. Pölten niedaleko Wiednia stało się homoseksualnym domem publicznym, gdzie regularnie odbywały się orgie homoseksualne. Ukazało się też zdjęcie, jak ks. Wolfgang Rothe całuje się z klerykiem. Zaraz po tym biskup wyrzucił ks. Wolfganga Rothe razem z rektorem seminarium, który był podobnej natury. Chciał go wyrzucić z kapłaństwa, ale ten uciekł do Monachium, gdzie publicznie błogosławi pary homoseksualne, sprzeciwia się Papieżowi, jest twarzą homoseksualizmu niemieckiego – podkreślił ks. prof. Dariusz Oko. [Czytaj więcej]

– Jest to potwierdzenie mojego artykułu i książki, że członkowie homoseksualnych klik niszczą Kościół, niszczą normalnych księży. Razem z dziewięćdziesięcioletnim staruszkiem idziemy do więzienia, a ks. Wolfgang Rothe może będzie za chwilę kardynałem Monachium, bo za takie zasługi dla homoklik będzie nagrodzony. Jemu wolno to czynić i włos mu z głowy nie spadnie – dodał.

W obronie polskiego duchownego stanął ks. kard. Gerhard L. Müller, który potępił niemiecki wymiar sprawiedliwości.

– Dobra wiadomość jest taka, że w mojej obronie stanął ks. kard. Gerhard L. Müller, który jest bardzo ważną postacią współczesnego Kościoła. Obok papieża Benedykta XVI jest największym żyjącym kapłanem. (…) Ks. kard. Gerhard L. Müller jest wielkim przyjacielem Polski. Zna naszą historię. Wie, że jego rodacy – Niemcy – zamordowali około 6 mln obywateli Polski, w tym tysiące księży polskich – zwrócił uwagę rozmówca Radia Maryja. [Czytaj więcej]

Polski ks. prof. Dariusz Oko ocenił, że Niemcy zaczynają popełniać grzechy z przeszłości.

– Niemcy uważają, że napisanie o klikach homoseksualnych w Kościele jest większą zbrodnią niż mordowanie w Auschwitz. Trzeba to powiedzieć, że funkcjonariusze SS byli największymi mordercami i bandytami ówczesnych czasów. Niemcy zapewniły całkowitą bezkarność tym ludziom, a dziś chcą wsadzić do więzienia polskiego księdza. Widać jak ich pokuta była pozorna, skoro zaczynają popełniać te same grzechy – akcentował kapłan.

Ponad 40 tys. osób podpisało [petycję w obronie ks. prof. Dariusza Oko].

– Poparcie ze strony tysięcy katolików i ks. kard. Gerhard L. Müllera jest dla mnie potwierdzeniem, że nie jest to tylko moja prywatna akcja, ale stoi za mną Kościół. Całkiem możliwe, że ks. kard. Gerhard L. Müller będzie kolejnym papieżem, bo ma do tego talent. Byłoby to błogosławieństwo dla świata, gdyby został wybrany na głowę Stolicy Apostolskiej. Mam poparcie z najwyższego poziomu. Ks. kard. Gerhard L. Müller  doskonale wie, co dzieje się w Kościele. Wie o strukturach władzy klik homoseksualnych w Kościele i jak bardzo te środowiska szkodzą Kościołowi. Ks. kard. Gerhard L. Müller podkreślił, że moje teksty są na tyle świetne, że należy je drukować w Niemczech i rozpowszechniać – powiedział kapłan.

Duchowny podkreślił, że nie można lekceważyć procesu przeciwko kapłanom, bo sprawa dotyczy wolności słowa w całej Unii Europejskiej.

– Musimy prowadzić ten proces, ponieważ w nim nie chodzi tylko o mnie, ale chodzi tutaj o wolność słowa w całej Unii Europejskiej. Oni chcą nas zdusić. Jest podobnie, jak było w komunizmie. Genderyści nie tolerują żadnego sprzeciwu, bo są totalitarystami i chcą mieć absolutną władzę, jak komuniści. Jak powiedziało się coś złego o komunistach – od razu szło się do więzienia, a nawet traciło życie. Teraz nie można krytykować gejów, nawet jak są ciężkimi przestępcami. Musimy się bronić, bo jest to atak na ludzką godność i prawa człowieka, wolność religijną, wolność nauki i wolność wypowiedzi. Tak jak musieliśmy bronić się przed komunizmem, musimy bronić się przed genderyzmem – apelował rozmówca Radio Maryja.

Artykuł ks. prof. Dariusza Oko „O konieczności ograniczania klik homoseksualnych w Kościele” można przeczytać [tutaj] 

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl