fot. pixabay.com

Narodowa Strefa Kibica w Warszawie

Dobra wiadomość dla kibiców. Na Stadionie Narodowym w Warszawie 19 czerwca, przy okazji spotkania Polski z Hiszpanią, powstanie Narodowa Strefa Kibica. Chętni będą mogli zająć do 50 proc. trybun.

– Organizujemy Narodową Strefę Kibica na PGE Narodowym. Jest to bardzo ważne przedsięwzięcie ze względu na sytuację, w jakiej znalazło się polskie społeczeństwo po pandemii. To pierwsza taka okazja do wspólnego kibicowania, trzymania kciuków, do radosnego przeżywania wydarzenia sportowego tak ważnego, jakim jest mecz Polska – Hiszpania – powiedziała Anna Krupka, wiceminister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu.

– Symbole narodowe, czyli polski hymn i biało-czerwona flaga są najczęściej pokazywane podczas wydarzeń sportowych. Jesteśmy dumni wtedy, że jesteśmy Polakami, pokazujemy to poprzez śpiewanie hymnu i wywieszanie biało-czerwonej flagi – zaznaczył Jan Kowalski, dyrektor biura programu „Niepodległa”.

 

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl