fot. pixabay.com

Najcieplej i słonecznie na zachodzie

W kraju będzie dziś zmienna pogoda. Najładniej będzie w centrum kraju i na południowym zachodzie. Tam nawet 18 stopni Celsjusza – poinformowała PAP dyżurna synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Ewa Łapińska.

Zachmurzenie zmienne, trochę chmur i słońca. Najładniejsza pogoda w centrum kraju i na południowym zachodzie. Na krańcach północnych i na południu zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i gdzieniegdzie słaby deszcz.

Temperatura maksymalna 9 – 10 stopni Celsjusza nad morzem, na północnym wschodzie i wschodzie 13 stopni, w centrum 15, a na zachodzie 18 stopni. Wiatr słaby, zmienny, przeważnie północno-wschodni.

W nocy będzie w miarę pogodnie, z przejaśnieniami na północy i na zachodzie. Na krańcach wschodnich słabe opady deszczu.

Temperatura minimalna od 0 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Mazurach, 5 stopni na południu, do 7 stopni w centrum kraju. Na północy przygruntowe przymrozki do minus 3 stopni.

Wiatr na południu słaby i zmienny, na północy słaby i umiarkowany, nad morzem chwilami porywisty do 40 km/h, północno-wschodni.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl