fot. pixabay.com

MON: W czwartek ruszają szczepienia żołnierzy

W czwartek rano ruszają szczepienia żołnierzy przeciwko COVID-19. Resort obrony poinformował, że pierwsi żołnierze zostaną zaszczepieni w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie preparatem AstraZeneca.

W inauguracji procesu szczepień żołnierzy w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie udział weźmie szef MON Mariusz Błaszczak.

Jak przekazał PAP resort obrony, Wojsko Polskie rozpoczyna szczepienia preparatem AstraZeneca zgodnie z harmonogramem Narodowego Programu Szczepień.

MON podkreśliło także, że polska armia ma kompetencje i jest przygotowana do samodzielnego przeprowadzenia szczepień żołnierzy, a także przedstawicieli innych służb mundurowych. Jak zaznaczono, każdego dnia ponad tysiąc żołnierzy wspiera proces szczepień w całym kraju.

PAP

drukuj
Tagi: , , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl