fot. twitter.com/mblaszczak

MON: Min. Mariusz Błaszczak w czwartek spotkał się z żołnierzami przy granicy z Białorusią

Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak odwiedził w czwartek późnym popołudniem żołnierzy pełniących służbę na terenie przy granicy z Białorusią w rejonie Szudziałowa (Podlaskie) – podało MON.

Minister odwiedził żołnierzy w drodze z Bemowa Piskiego. MON poinformowało, że minister chciał się bezpośrednio na miejscu zapoznać z warunkami socjalno-bytowymi żołnierzy na terenie przygranicznym. Służbę przy granicy pełnią tam żołnierze różnych jednostek.

„Wczoraj odwiedziłem żołnierzy pełniących służbę na granicy. Ich morale jest wysokie, wiedzą jak ważne zadanie stoi przed nimi. Żołnierze potrzebują teraz naszego wsparcia, jak nigdy wcześniej. Szacunek dla munduru jest najważniejszy!” – napisał o tej wizycie minister Błaszczak na Twitterze.

Ministerstwo poinformowało, że ocena warunków służby „wypadła dobrze”.

 

PAP

 

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl