fot. flickr.com

Modlitwa różańcowa przed Sejmem

Otoczmy Sejm Różańcem świętym – apeluje Krucjata Różańcowa za Ojczyznę. Dziś Sejm zostanie otoczony ludźmi, którym nie są obojętne losy Polski. Podejmą oni modlitwę różańcową w intencji sprawujących władzę w Ojczyźnie. Inicjatywa ta została podjęta po raz 5.

Dr med. Grzegorz Senatorski z Krucjaty za Ojczyznę podkreśla, że modlitwa ta przyczyniła się już do wielu zmian w Polsce. Wciąż wiele spraw wymaga wsparcia modlitewnego – dodaje.

– Tego dnia, już od pięciu lat, po Mszy św., która się odbędzie o godz. 10.00 w kościele św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży, idziemy przed Sejm i tam odmówimy cały różaniec stojąc i krążąc wokół budynków sejmowych. Będziemy egzorcyzmować te budynki, w których tworzy się prawo, żeby było ono zgodne z wolą Bożą. Teraz, kiedy będziemy świadkami i uczestnikami Intronizacji Chrystusa Króla, warto wszystkie nasze wysiłki modlitewne zintensyfikować i oddać Panu Bogu należytą cześć również modląc się o prawo – mówi Grzegorz Senatorski.      

Inicjatywa nie koliduje z obchodami patriotycznymi Święta Niepodległości w stolicy. Różaniec święty wokół Sejmu rozpocznie się ok. godz. 11.30.

RIRM

drukuj