fot. PAP/Leszek Szymański

Min. Z. Ziobro składa życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin: Rodzina zasługuje na szacunek i wsparcie

W Międzynarodowym Dniu Rodzin życzę, byśmy potrafili w gronie bliskich żyć w zgodzie i miłości – podkreślił dziś szef Ministerstwa Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Dodał, że rodzina zasługuje na „szacunek i wsparcie”, czego wyrazem jest „program 500 plus”. „Zabraliśmy pieniądze mafiom i daliśmy rodzinom” – wskazał.

W Międzynarodowym Dniu Rodzin życzę, byśmy potrafili w gronie bliskich żyć w zgodzie i miłości oraz z nadzieją patrzeć w przyszłość. Rodzina zasługuje na szacunek i wsparcie, czego wyrazem jest „program 500 plus”. Zabraliśmy pieniądze mafiom i daliśmy rodzinom – czytamy we wpisie Zbigniewa Ziobry opublikowanym na Twitterze.

Międzynarodowy Dzień Rodzin to święto obchodzone 15 maja ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ 20 września 1993 r. Wcześniej z jego okazji życzenia złożyła minister rodziny i polityki społecznej, Marlena Maląg, która w specjalnym liście podkreśliła, że „bez szczęśliwych rodzin nie będzie szczęśliwego i bezpiecznego państwa”.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl