https://pl.freepik.com/darmowe-zdjecie/niezalezny-mlody-bizneswoman-casual-nosic-za-pomoca-laptopa-pracy-w-salonie-w-domu_15113170.htm

Mazowieckie: internetowa oszustka usłyszała 85 zarzutów

Do 8 lat więzienia grozi 24-latce z pow. sochaczewskiego, która jest podejrzana o liczne oszustwa internetowe. Kobieta wystawiała na sprzedaż różne przedmioty, których nie posiadała, i które nigdy nie trafiły do nabywców – poinformowała sochaczewska policja.

Nad sprawą pracowali policjanci z referatu do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją. Mundurowi ustalili, że kobieta wystawiała ogłoszenia, w których oferowała różne towary. Były wśród nich m.in. wózki i rowerki dziecięce, mleko modyfikowane, akcesoria ślubne, czy szlafroki.

„Osoby z całej Polski, skuszone niską ceną, przelewały od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, ale nie otrzymywały zamówienia” – przekazała rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie, asp. Agnieszka Dzik.

Dodała, że 24-latka nie posiadała większości wystawionych na sprzedaż przedmiotów.

Kryminalni zatrzymali kobietę na terenie gminy Sochaczew. W czwartek usłyszała łącznie 85 zarzutów oszustw i ich usiłowania. 24-latka przyznała się do zarzucanych jej przestępstw.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl