Koncert „Jednego Serca Jednego Ducha”

Choć w nieco innej niż dotychczas formie, ale już po raz 18. odbył się koncert „Jednego Serca Jednego Ducha”. Spotkanie w rzeszowskim Parku Sybiraków co roku gromadziło młodych z całej Polski i poza granic naszej ojczyzny. Tym razem w koncercie można było uczestniczyć poprzez transmisje telewizyjne oraz internetowe.

Co roku w Boże Ciało rzeszowski Park Sybiraków był wypełniony kilkudziesięcioma tysiącami ludzi.

– Spotykamy się po raz 18. w bardzo nietypowych warunkach. Jesteśmy dzisiaj zamknięci wszyscy w naszych domach, ale wszystko w życiu jest łaską – podkreślił Jan Budziaszek, pomysłodawca koncertu „Jednego Serca Jednego Ducha”.

W tym roku spotkanie przybrało nieco inną formę. Muzyka i modlitwa płynęły z domów.

Na zakończenie odśpiewano Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Jeżeli warunki na to pozwolą, jesienią koncert „Jednego Serca Jednego Ducha” zostanie zrealizowany w dotychczasowej formie.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl