fot. pl.wikipedia.org

Kolejne konwencje regionalne PiS: Dziś Białystok, jutro Lublin, a w niedzielę Jasionka

Białystok, Lublin oraz Jasionka – to kolejne miasta, które w ramach regionalnych konwencji samorządowych odwiedzą politycy Prawa i Sprawiedliwości. Partia rządząca będzie przedstawiać swoje propozycje dla kolejnych regionów.

Dziś politycy PiS pojawią się o godz. 18.00 na konwencji regionalnej w Białymstoku. Głos zabiorą premier Mateusz Morawiecki oraz prezes partii Jarosław Kaczyński.

To okazja, aby mówić o naszej wizji rozwoju, przekonywać Polaków – wskazuje kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Białegostoku poseł Jacek Żalek.

Chodzi o to, żeby przedstawić kandydatów, ich programy i przybliżyć je mieszkańcom. Z uwagi na obecność premiera Morawieckiego i prezesa Kaczyńskiego jest szansa na to, żeby dać wyraz temu, że poważnie traktujemy sprawę samorządu, lokalnych problemów mieszkańców. Zapraszamy wszystkich sympatyków do tego, żeby uczestniczyli w tym spotkaniu. W Teatrze Dramatycznym w Białymstoku o godz. 18.00 odbędzie się konwencja, na której przedstawię program – mówi Jacek Żalek.

W sobotę o godz. 12.00 rozpocznie się konwencja regionalna PiS w Lublinie. Natomiast w niedzielę politycy partii rządzącej odwiedzą Jasionkę koło Rzeszowa. Początek wydarzenia o godz. 12.00.

Ponadto jutro kampanijny „PiS-bus” z szefem rządu na pokładzie pojawi się w Radzyniu Podlaskim i w Rykach. W niedzielę „PiS-bus” odwiedzi rynek w Dębicy.

 

Zuzanna Dąbrowska/RIRM

drukuj