fot. Monika Bilska

Kampania oszczerstw wymierzona w Rodzinę Radia Maryja

Watchdog kontynuuje bezpardonową kampanię wymierzoną w środowisko Radia Maryja. Stowarzyszenie żąda kary dla Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej za „nieudostępnienie informacji w sprawie statutu uczelni”. Rektor WSKSiM o. dr Zdzisław Klafka podkreśla, że statut jest powszechnie dostępny na stronie internetowej.

Stowarzyszenie Watchdog Polska nie zatrzymuje się tylko na atakowaniu Fundacji Lux Veritatis, tym razem zaatakowało toruńską uczelnię. [czytaj więcej]

W tym miesiącu, dokładnie 16 kwietnia, wpłynęła skarga właśnie ze strony Watchdoga, że WSKSiM nie przekazała statutu uczelni w formie papierowej, tylko odesłała do strony uczelni. Watchdog żąda kary 15 tys. złotych – powiedział o. dr Zdzisław Klafka CSsR, rektor Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej.

Jak podkreślają władze WSKSiM, uczelnia jest nękana.

– Rektor uczelni, współpracownicy, zamiast zajmować się sprawami rozwoju uczelni, jesteśmy nieustannie paraliżowani działaniami Watchdoga, z których tak naprawdę nic nie wynika, bo nigdy nie skorzystano z tego, co im podaliśmy do wiadomości. Nie wiadomo, czemu to służy – dodał rektor WSKSiM.

W piątek odbędzie się kolejna rozpraw sądowa, którą wytoczyło Stowarzyszenie Watchdog Polska przeciwko Fundacji Lux Veritatis.

TV Trwam News

drukuj