fot. PAP/Darek Delmanowicz

J. Kumoch: Prezydent Andrzej Duda rozmawiał z przewodniczącą KE

Prezydent Andrzej Duda rozmawiał z przewodniczącą Komisji Europejskiej, Ursulą von der Leyen, o inicjatywach na rzecz uchodźców z Ukrainy i relacji Polski z Komisją – przekazał szef prezydenckiego Biura Polityki Międzynarodowej Jakub Kumoch.

Z inicjatywy Unii Europejskiej odbyła się rozmowa między prezydentem Andrzejem Dudą oraz przewodniczącą Komisji Europejskiej, Ursulą von der Leyen.

„Przed chwilą z inicjatywy Unii Europejskiej odbyła się rozmowa telefoniczna prezydenta Andrzeja Dudy z przewodniczącą Komisji Europejskiej Ursulą von der Leyen” – poinformował na Twitterze Kumoch.

Dodał, że rozmowa „dotyczyła inicjatyw na rzecz uchodźców ukraińskich i relacji Polski z Komisją”.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl