fot. PAP/Paweł Supernak

J. Kanthak: Mam wrażenie, że zachowanie S. Nitrasa jest efektem przemęczenia kampanią

Posłowie PiS Jan Kanthak i Radosław Fogiel zaapelowali do Rafała Trzaskowskiego o zakończenie współpracy ze Sławomirem Nitrasem. Według Jana Kanthaka, poseł Koalicji Obywatelskiej „przedawkował kampanię”, a jego agresywne zachowanie jest wynikiem przemęczenia.

Politycy zorganizowali konferencję, na której odnieśli się do ataku polityka Platformy na wiceministra sprawiedliwości Sebastiana Kaletę.

W jej trakcie odtworzyli nagranie, na którym Sławomir Nitras łapie Sebastiana Kaletę wpół, uniemożliwiając mu wejście na konferencję prasową Rafała Trzaskowskiego.

Podkreślili, że kandydat KO na prezydenta powinien zrezygnować z usług osoby, która  znana jest z olbrzymiej agresji w życiu publicznym.

Poseł PiS Jan Kanthak wskazał, że zachowanie Sławomira Nitrasa to zaprzeczenie zasad parlamentarnych.

– Chcielibyśmy zaapelować, aby powściągnąć emocje i przede wszystkim o to, aby Rafał Trzaskowski zrezygnował z usług Sławomira Nitrasa. Znamy działania Sławomira Nitrasa z Sejmu, gdzie przeszukiwał dokumenty polityków Prawa i Sprawiedliwości. Mamy wrażenie, że Sławomir Nitras „przedawkował tę kampanię”, ta kampania najwidoczniej zbyt długo się dla niego ciągnie, jest zmęczony i ponoszą go emocje. Na przedawkowanie najlepsze jest odstawienie przez Sławomira Nitrasa kampanii – mówił Jan Kanthak.

Konferencja Rafała Trzaskowskiego odbyła się w czwartek w oczyszczalni ścieków „Czajka” w Warszawie.

Sławomir Nitras zaatakował Sebastiana Kaletę, gdy ten chciał udać się do miejsca, gdzie umieszczono mikrofony.

Pomiędzy politykami doszło do przepychanki. Wiceminister sprawiedliwości ocenił, że polityk PO naruszył jego nietykalność cielesną.

RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl