Homopropaganda wchodzi do polskich szkół. 26 października ma się odbyć tzw. Tęczowy piątek

Dewiacyjne środowiska homoseksualne będą indoktrynować dzieci w szkołach. Akcja środowisk LGBT pod nazwą „Tęczowy piątek” ma się odbyć 26 października.

Tzw. Tęczowy piątek ma mieć miejsce w ponad 200 szkołach w Polsce. Organizująca wydarzenie Kampania Przeciw Homofobii próbuje przekonywać, że chodzi o to, by tzw. osoby LGBT „poczuły, że w szkole jest miejsce też dla nich”.

– Szkoła to nie jest miejsce (…) do chwalenia się swoją seksualnością przez nauczycieli ani przez uczniów. Szkoła to jest miejsce, gdzie się pracuje, wychowuje i uczy się dzieci – podkreślała małopolska kurator oświaty Barbara Nowak.

Akcję promuje Związek Nauczycielstwa Polskiego.

– Tych szkół jest już 281. To jest walka ZNP o przetrwanie, o utrzymanie się na powierzchni. Związek Nauczycielstwa Polskiego zamiast bronić szkoły i bronić dzieci, robi takie wymyślanki, a dla samych środowisk homoseksualnych jest to promowanie i szukanie – to jest moje zdanie – kolejnych pól łownych – komentował prof. Aleksander Nalaskowski, pedagog.

Mamy obecnie do czynienia z ogromną presją homopropagandy. To działania dobrze zorganizowane i finansowane przez ośrodki międzynarodowe – wskazał działacz pro-life Radosław Brzózka.

– Wprost piszą o tym organizatorzy różnych przedsięwzięć LGBT, że jednym z istotnych ich postulatów jest wejście do szkół i wprowadzenie ideologii, która fałszywie pokazuje rzeczywistość ludzkiej płci, a w odniesieniu do młodych ludzi jest procesem demoralizacji – mówił Rafał Brzózka.

I to procesem bardzo niebezpiecznym. Homopropaganda uderza bowiem w dzieci w bardzo kluczowym etapie ich rozwoju. To tzw. etap homofilny, w którym lubimy przebywać w środowisku osób tej samej płci.

– Każdy z nas przechodził przez taki etap. Chłopcy bawili się z chłopcami, np. grając w piłkę, a dziewczynki bawiły się z dziewczynkami, np. lalkami albo w piaskownicy. Jest to zupełnie naturalny etap. Środowiska homoseksualne w tym okresie niedorozwoju psychoseksualnego dzieci chcą uderzyć najintensywniej po to, żeby wmówić naszym dzieciakom, że są homoseksualne. Oni działają w ten sposób: „lubisz przebywać z chłopcami, lubisz przebywać z tym konkretnym chłopcem – prawdopodobnie jesteś homoseksualistą. Nie zabijaj w sobie tego uczucia, bo homoseksualizm może być piękny” – podkreślił Marek Skiba z Inicjatywy Obywatelskiej „Odpowiedzialny Gdańsk”, która walczy z gendrową ofensywą w szkołach.

Warto dodać, że działania homolobby są niezgodne z prawem – wskazał dr Tymoteusz Zych z Ordo Iuris.

– Dzieci nie muszą uczestniczyć w zajęciach, które będą miały charakter ideologiczny, w tym w szczególności w zajęciach, które będą prezentowały założenia ideologii politycznego ruchu LGBT – zaznaczył dr Tymoteusz Zych.

Do tego potrzebna jest zgodna rodziców – dodała Teresa Misiuk, lubelski kurator oświaty.

– Dyrektorzy, którzy kierują przedszkolami czy szkołami, to są ludzie świadomi swoich obowiązków. Doskonale oni wiedzą, że takie działanie jest możliwe tylko za zgodą rodziców – wskazała Teresa Misiuk.

Co więcej, tego typu zajęcia są także niezgodne z podstawą programową. Dlatego warto, aby rodzice skontaktowali się z dyrekcją szkoły i pytali, czy w ich placówce będą organizowane takie zajęcia. Jeżeli tak, mają prawo wyrazić swój sprzeciw – powiedział Marek Skiba.

– To jest najbardziej skuteczne działanie – dzwońcie Państwo do szkół, pytajcie się, czy będą organizowane tam zajęcia „Tęczowego piątku” i protestujcie przeciwko temu, żeby wasze dzieci nie były psute. Informujcie swoich sąsiadów, żeby i oni zaprotestowali przeciwko tym zajęciom – zaznaczył działacz z „Ordo Iuris”.

Zajęciom, które uderzają w ducha naszego narodu – podkreślił dyrektor i założyciel Radia Maryja i TV Trwam o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR. [czytaj więcej] 

 – Jestem tym zszokowany. Brak słów. Pytam się: Gdzie my jesteśmy? 100. rocznica odzyskania niepodległości ma być „tęczowa”, a nie „biało-czerwona”? – zwrócił uwagę o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR.

To szokujące działania także w kontekście 40. rocznicy wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową – dodał założyciel Radia Maryja.

– Czy tego nas uczył Jan Paweł II? Czy taka będzie Polska? Gdzie są odpowiednie władze? W którym kierunku idziemy? Patrzmy! Rodzice, opiekunowie i nauczyciele, pilnujmy dobrego wychowania dzieci i młodzieży! Nie dajmy zniszczyć dzieci i młodzieży! To jest rewolucja neomarksistowska. Ona idzie przez świat. Czy Polska też się będzie temu poddawała? Gdzie jest Ministerstwo Edukacji Narodowej? Gdzie jest Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego? Tylko gospodarka? Czy też duch narodu? – pytał o. Tadeusz Rydzyk CSsR.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl