fot. pixabay.com

Hiszpania: Socjaliści chcą bezpłatnego zabijania dzieci nienarodzonych i więzienia dla członków organizacji pro-life

Hiszpańscy socjaliści chcą zaserwować kobietom w swoim kraju dostęp do bezpłatnego zabijania dzieci narodzonych. Jednocześnie złożyli projekt ustawy zmierzający do karania więzieniem członków organizacji pro-life, którzy walczą w obronie życia przed tzw. klinikami aborcyjnymi.

Parlamentarna grupa socjalistyczna złożyła w Kongresie Deputowanych projekt ustawy zmierzający do karania więzieniem członków organizacji pro-life, jeżeli będą organizowali protesty przed tzw. klinikami aborcyjnymi. Proponowane kary pozbawienia wolności oscylują od 3 miesięcy do 1 roku. Projekt został złożony po tym, jak organizacje opowiadające się za mordowaniem nienarodzonych dzieci stwierdziły, że działacze pro-life zastraszają kobiety, które chcą dokonać tzw. aborcji.

– Ruchy obrony życia protestujące przed klinikami aborcyjnymi przypominają prawdę. Przypominają, że dziecko znajdujące się w łonie matki, choć jest od niej zależne na tym etapie życia, po prostu jest człowiekiem, którego życie – jeśli kobieta dokonuje tzw. aborcji – kończy się
w drastyczny sposób, choć tak naprawdę dopiero się rozpoczęło –
zaznaczyła Magdalena Guziak-Nowak z Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka.

Przypominanie tej prawdy – jak wskazała Magdalena Guziak-Nowak – sprawia, że grupy pro-life są w Hiszpanii prześladowane.

Według medialnych doniesień parlament najprawdopodobniej przyjmie propozycje socjalistów, którzy chcą również zagwarantować kobietom w kraju bezpłatny dostęp do mordowania nienarodzonych dzieci.

„W Hiszpanii tzw. aborcja musi być publiczna, bezpieczna i bezpłatna we wszystkich wspólnotach autonomicznych. To właśnie zamierzamy zagwarantować” – napisała na Twitterze minister równości Hiszpanii, Irene Montero.

Z roku na rok w Hiszpanii dokonuje się coraz więcej tzw. aborcji. W 2020 roku liczba dokonanych morderstw wyniosła blisko 150 tysięcy.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl