fot. Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek: Dla podejmujących Duchową Adopcję mamy specjalne modlitewniki

Fundacja Małych Stópek przekaże modlitewniki z rozważaniami na każdy dzień Duchowej Adopcji. To pomoc dla tych, którzy podejmą się 9-miesięcznej modlitwy za nienarodzone dzieci. W powstaniu modlitewnika, wzięły udział osoby, działające m.in. w polskich organizacjach pro-life w Polsce.

25 marca odbędzie się Dzień Świętości Życia, podczas którego wierni podejmowali w kościołach Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Prezes Fundacji Małych Stópek ks. Tomasz Kancelarczyk, zwraca uwagę na sposoby podjęcia przyrzeczenia.

– Najlepiej w świątyni w czasie specjalnego nabożeństwa, ale jeżeli nie będzie takiej możliwości, to możesz to uczynić indywidualnie. Wszelkie potrzebne informację znajdują się na stronie https://dlazycia.info/Duchowa-Adopcja-Online/ – wyjaśnia ks. Tomasz Kancelarczyk.

– Po podjęciu Duchowej Adopcji prosimy o poinformowanie o tym Fundacji Małych Stópek. Listownie lub e-mailowo, z podaniem swojego adresu pocztowego. Dzięki temu będziemy mogli takiej osobie przekazać modlitewnik z rozważaniami na każdy dzień modlitwy – dodaje kapłan.

Fundacja zachęca wszystkich podejmujących Duchową Adopcję, do wysłania swojego zgłoszenia, na wskazany adres e-mail: [email protected].

Anna Pleskot, Fundacja Małych Stópek/radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl