Fundacja Małych Stópek rozszerza akcję pt. „Paczuszka dla Maluszka”

Fundacja Małych Stópek już po raz 6. zorganizuje świąteczną akcję „Paczuszka dla Maluszka”. Tym razem uczestnicy będą mogli wesprzeć Domy Samotnej Matki w całej Polsce.

Jak mówią pracownicy fundacji, w tym roku akcja przybierze szerszy wymiar.

Wszędzie tam, gdzie jesteście – w szkołach, w których uczycie, a także w parafiach, do których należycie, możecie zorganizować tę szlachetną inicjatywę. Poszukujemy ludzi, którzy będą koordynować akcją w swoich lokalnych środowiskachwyjaśniają organizatorzy Paczuszki.

https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek/photos/a.126813117390189/3212948625443274/?type=3&theater

Do tej pory wszelkie dary zebrane podczas akcji, trafiały do podopiecznych Fundacji Małych Stópek oraz do Domu Samotnej Matki w Poczerninie. Teraz w ramach współpracy z proboszczami, katechetami i dyrektorami szkół z całej Polski, zebrane artykuły zostaną przekazane również do lokalnych Domów Samotnej Matki bądź Domów Dzieckadodają pracownicy fundacji

Fundacja Małych Stópek zachęca wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego – 791 138 902 lub pod adresem e-mail: ambasadorzy@fundacjamalychstopek.pl

Akcja „Paczuszka dla Maluszka” to charytatywna zbiórka artykułów chemicznych oraz kosmetycznych dla dzieci, uratowanych od aborcji. Celem inicjatywy jest także wsparcie samotnych matek w trudnych sytuacjach życiowych.

 

FMS/radiomaryja.pl

drukuj