fot. FMS

Fundacja Małych Stópek: Jest możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Online

Fundacja Małych Stópek przypomina o zbliżającym się Dniu Świętości Życia i proponuje podjecie modlitwy w formie online.

Jak twierdzi organizacja pro-life, to dobra forma, dostosowana do obecnej sytuacji na świecie i w Polsce.

Przygotujemy relację online z Mszy Św. 25 marca o godzinie 20.00. Można również w ten sposób uczestnicząc w Mszy św. online, przeżyć z nami uroczystości Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny i podczas relacji video, złożyć przyrzeczenie Duchowej Adopcji – wyjaśnia Fundacja Małych Stópek.

– Każdą z osób, która złoży przyrzeczenie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, zachęcamy do napisania do nas, poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub na adres e-mail: [email protected]dodają obrońcy życia.

Dla wszystkich składających przyrzeczenie, fundacja ma przygotowane Modlitewniki Duchowej Adopcji, które zostaną wysłane po wcześniejszym otrzymaniu e-maila.

Dodatkowo, wszystkie materiały potrzebne do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, można pobrać ze strony Fundacji Małych Stópek https://dlazycia.info/duchowa-adopcja-online/.

Anna Pleskot,Fundacja Małych Stópek/radiomaryja.pl

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl