fot. Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek zachęca do pobrania aplikacji „intencje.pl”

Fundacja Małych Stópek zachęca do zainstalowania aplikacji łączącej ludzi poprzez wspólną modlitwę. Intencje.pl to platforma osób wierzących, którzy jednoczą się na całym świecie.

Projekt  „intencje.pl” to świecka inicjatywa osób z branży IT, które poświęcając swój wolny czas, tworzą wirtualne miejsce spotkania dla ludzi pragnących modlitwy i tych, którzy gotowi są ją ofiarować.

fot. Fundacja Małych Stópek

We współpracy z Fundacją Małych Stópek złożone modlitwy wędrują nie tylko do osób bezpośrednio korzystających z aplikacji, ale również do współpracujących zgromadzeń zakonnych (29) w ramach Modlitewnego Okna Życia.  [zobacz więcej]

Prezes Fundacji Małych Stópek ks. Tomasz Kancelarczyk zwraca uwagę na codzienną łączność duchową, którą zapewnia aplikacja.

– Każdego dnia spływają do mnie Wasze intencje, które noszę głęboko w sercu aż do rozpoczęcia Mszy Św. Podczas przygotowywania się do Eucharystii sięgam do aplikacji intencje.pl, aby móc je odczytać i pomodlić się w każdej z waszych intencji i zanieść je przed Ołtarz Boży. Dzięki temu możemy łączyć się duchowo każdego dnia, gdziekolwiek byście nie byli – akcentuje ks. Kancelarczyk.

Zachęcam abyście zainstalowali aplikacje na swój telefon lub zalogowali się na stronie intencje.pl – dodaje kapłan.

Projekt „intencje.pl” zawiera także artykuły ze świata Kościoła, modlitewnik i czytania z liturgii na każdy dzień. Ponadto użytkownicy mogą znaleźć życiorysy poszczególnych patronów KK i przeczytać świadectwa różnych osób.

Anna Pleskot/RIRM

drukuj