fot. R. Sobkowicz/Nasz Dziennik

Fundacja Małych Stópek wysyła bezpłatne gazety na Dzień Świętości Życia

Fundacja Małych Stópek zachęca wszystkich księży oraz parafian do zamówienia bezpłatnych gazetek dotyczących Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Broszura ma być dodatkiem do zorganizowanych w parafiach obchodów Dnia Świętości Życia (25 marca).

Jak podkreśla Prezes Fundacji Małych Stópek, ks. Tomasz Kancelarczyk, gazeta jest dobrą formą zwrócenia uwagi na ten szczególny dzień.

– Można dowiedzieć się z niej na czym polega modlitwa Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, dlaczego jest tak ważna, jak ją podjąć i co dalej po zakończeniu modlitwy. Ponadto zwiera świadectwa osób, które podjęły się tego niezwykłego 9-miesięcznego zobowiązania i wiele innych wartościowych treści – akcentuje ks. Tomasz Kancelarczyk.

– Serdecznie zachęcamy, by każdy porozmawiał ze swoim proboszczem i zapytał jak w tym roku w Waszej parafii będą wyglądały obchody Dnia Świętości Życia i czy nie przydadzą się na tę okazję gazety Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego – dodaje kapłan [zobacz więcej].

W każdej gazecie zawarty jest specjalny formularz dla osób, które podejmą modlitwę oraz jej treść. Fundacja dołącza także ulotki aplikacji na telefon „Adoptuj Życie”, a dla kapłanów tekst liturgii DADP.

Zamówienia można składać na adres: zamowienia@fundacjamalychstopek.pl lub telefonicznie: 791 138 902.

Anna Pleskot/RIRM

drukuj