fot. FMS

Fundacja Małych Stópek: Duchowa Adopcja to potężny oręż w walce ze złem

Fundacja Małych Stópek zachęca do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego – 9 miesięcznej modlitwy za dziecko, którego życie jest zagrożone z różnych powodów.

Jak podkreśla organizacja pro-life, wymiar modlitewny w dziele obrony życia, to fundament wszelkich działań.

– Modlitwa i zawierzenie bardzo często motywują do działania i pomocy więc to wszystko w rezultacie owocuje konkretnym, ludzkim działaniem – wskazują pracownicy Fundacji Małych Stópek.

Szczecińscy działacze przypominają o szczególnej modlitwie, jaką jest Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego.

– To potężny oręż dla ludzi wierzących. Dlatego, aby szerzyć informacje o tej modlitwie, stworzyliśmy nowe gazetki o Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego – wyjaśniają obrońcy życia.

Jednym z celów, który obrała Fundacja Małych Stópek, jest promocja Duchowej Adopcji w różnych formach. Wychodząc naprzeciw potrzebom szczególnie młodych ludzi, organizacja stworzyła także aplikację, poświęconą Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

– Mówiąc kolokwialnie, Duchową Adopcję można mieć w telefonie. Stworzona przez nas aplikacja „Adoptuj Życie” posiada bogatą grafikę, stanowi dużą pomoc dla modlących się oraz informuje o faktach z życia prenatalnego człowieka – akcentują twórcy aplikacji.

W razie jakichkolwiek pytań czy chęci współpracy, Fundacja zachęca do kontaktu pod nr. tel.: 791 138 902.

Anna Pleskot, Fundacja Małych Stópek/radiomaryja.pl

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl