fot. Fot. Youtube Fundacja Małych Stópek

„Moja Rodzinka” – interaktywne karty edukacyjne dla najmłodszych

Fundacja Małych Stópek poinformowała o premierze nowej inicjatywy pro-life. To interaktywne karty edukacyjne „Moja Rodzinka”. Dzięki nim najmłodsi w ciekawy sposób dowiedzą się jak rozwija się dziecko w okresie prenatalnym. Na materiałach znajdują się kody QR, po których zeskanowaniu otworzy się wysokiej jakości animacja.

Karty edukacyjne stworzone przez Fundację Małych Stópek przedstawiają różne fakty z okresu życia dziecka przed narodzeniem. Informacje dobrane są w taki sposób, by najmłodsi nie mieli problemu z ich przyjęciem. Materiały zawierają kody QR. Po ich zeskanowaniu otworzą się wysokiej jakości animacje, w których „Mały Janek” opowie historię swojego życia.

Producentem animacji „Moja Rodzinka” jest Fundacja Małych Stópek, a ich głównym twórcą Adrian Perec.

Oprócz kart edukacyjnych organizacja pro-life proponuje także interaktywną kolorowankę, dzięki której najmłodsi poznają muzyczną rodzinkę „Małego Janka”.

Zarówno karty, jak i książeczkę można bezpłatnie zamówić [tutaj]. 

Fundacja Małych Stópek jest organizacją pozarządową powstałą w Szczecinie w 2012 roku, której przestrzenią jest szeroko pojęte ludzkie życie. Codziennie dociera do kobiet z całej Polski, które znalazły się – np. z powodu „nieplanowanej ciąży” – w trudnej sytuacji życiowej. Pomaga im organizując wsparcie materialne, psychologiczne i prawne, a także zastępuje rodzinę w długiej drodze powrotu do stabilizacji.

fot. Fot. Youtube Fundacja Małych Stópek

radiomaryja.pl/Fundacja Małych Stópek

 

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl