Fundacja Małych Stópek: Bycie pro-life to nie tylko ratowanie życia dzieci nienarodzonych

Fundacja Małych Stópek wspierająca przede wszystkim samotne matki i ich dzieci, tym razem pragnie wspomóc szczecińskiego bezdomnego. Organizacja pro-life pomoże samotnemu człowiekowi w znalezieniu lokum.

Jak zaznacza prezes Fundacji Małych Stópek ks. Tomasz Kancelarczyk, szczeciński bezdomny to człowiek, który bardziej dziękuje niż prosi.

– Postanowiliśmy spędzić z nim kilka chwil, poznać jego historię i zwyczajnie mu pomóc. Dlatego prosimy o wsparcie, chcemy zapewnić temu człowiekowi chociażby lokum – podkreśla kapłan.

Darowiznę można przekazać na konto Fundacji Małych Stópek. Cały film ze spotkania z Panem Tadeuszem, będzie dostępny w połowie listopada, na kanale Bractwa Małych Stópek https://www.youtube.com/channel/UCFe2cmggNPz7Ac8zh4V3N8A.

Anna Pleskot/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl