Ruszyła kampania ,,Stop pedofilii”

„Stop pedofilii” pod tym hasłem ruszyła kampania Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej przy współpracy środowisk pro-life. Inicjatorzy sprzeciwiają się seksualizacji dzieci.

Celem kampanii jest przede wszystkim uświadomienie rodziców, jak wielkim zagrożeniem jest seks-edukacja wprowadzana do szkół.  Ponadto będą zbierane podpisy pod projektem ustawy zakazującej tego skandalicznego procederu.

Sytuacja tym bardziej budzi niepokój, gdyż w szkołach i przedszkolach działają już organizacje, a także seks-edukatorzy, którzy nakłaniają dzieci i młodzież do aktywnego życia seksualnego a także do masturbacji.

Inicjatywa jest skierowana do każdego. Informacje, w jaki sposób można się włączyć w tę inicjatywę można uzyskać wchodząc na stronę www.stoppedofilii.pl – akcentuje Mariusz Dzierżawski z organizacji pro-life.

Przede wszystkim szukamy ludzi, którzy chcieliby w swoich środowiskach organizować tę akcję. Wiemy, że w Polsce jest bardzo duże poruszenie, że jest wielu ludzi, którzy zdają sobie sprawę z zagrożeń, ale chodzi o to, żeby tę liczbę zwielokrotnić. Poprzez tę stronę można się z nami skontaktować, a my będziemy wysyłać wszelkie materiały pomocne przy akcji – dodał Mariusz Dzierżawski.

Do tej pory autorzy kampanii zebrali ponad 1 tys. podpisów. Jak podkreślają, z dnia na dzień przybywa ich coraz więcej.

RIRM

drukuj