Dzieci z PKRD spotkają się w Kielcach

W niedzielę (18. października) w kościele pw. Podwyższenia Krzyża św. w Kielcach odbędzie się spotkanie Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci. Rozpocznie się ono o godz. 15.30. Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi Radio Maryja.

W spotkaniu weźmie udział opiekun Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci o. Piotr Dettlaff CSsR oraz ich założycielka Magdalena Buczek. Mszę św. o godz. 16.00 odprawi ks. bp Antoni Długosz, biskup pomocniczy częstochowski. Po Eucharystii jest przewidziany koncert w wykonaniu księdza biskupa wraz z dziećmi.

PKRD to wspólnota małych czcicieli Matki Bożej, którzy codziennie odmawiają przynajmniej jedną dziesiątkę Różańca, odpowiadając w ten sposób na wezwanie Maryi skierowane do trójki dzieci w Fatimie.

plakat pkrd kielce

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl