Uczyńcie wszystko, aby Wasze dzieci przybyły na Jasną Górę

Kochana rodzino Radia Maryja!

Już 11 czerwca pielgrzymka dzieci do naszej Pani, do najlepszej Matki i Królowej. Nigdy nie słyszano, żeby ktokolwiek uciekając się do niej, został przez nią opuszczony, niewysłuchany. Jeśli zależy wam na przyszłości Waszych dzieci, wnuków, dzieci z Waszych rodzin, przyjaciół to uczyńcie wszystko, aby przybyły na Jasną Górę.

11 czerwca zaczynamy o 12.00. Mszę św. o godzinie 13.30 będzie sprawował i Słowo Boże wygłosi wielki przyjaciel dzieci ks. bp Antonii Długosz. Odbędą się także koncerty w wykonaniu Armii Dzieci i ks. bp. Antoniego Długosza. Przewidziano także konkursy z nagrodami.

Wiemy, że kto myśli na rok do przodu ten sieje zborze, przynajmniej na 10 lat – sadzi las, daleko w przyszłość – wychowuje dobrze dzieci i młodzież, a najlepszymi wychowawcami są Pan Jezus i Matka Najświętsza. Wierzysz w Boga? Nie stój więc z daleka, nie stój z boku, spiesz się. Mobilizujmy siebie i innych, nie bądź obojętny. Tu chodzi o szczęśliwą i Bożą przyszłość waszych dzieci, twoich dzieci, waszych rodzin, ojczyzny.

 o. Tadeusz Rydzyk CSsR, Dyrektor Radia Maryja

drukuj