fot. pixabay.com

Do szkół powrócili uczniowie klas IV-VIII oraz szkół ponadpodstawowych

Dziś do nauki stacjonarnej wróciła ostatnia grupa uczniów – dzieci i młodzież z klas IV – VIII oraz szkół ponadpodstawowych.

W związku ze spadkiem zakażeń koronawirusem od przełomu kwietnia i maja kolejni uczniowie wracali do szkół. 19 kwietnia prace wznowiły przedszkola. 4 maja do szkół wrócili uczniowie klas I – III szkoły podstawowej. Dzieci z klas IV – VIII podstawówki i młodzież ponadpodstawowa, które od końca października uczyły się zdalnie ostanie dwa tygodnie spędziły na zajęciach hybrydowych.

Zgodnie z zapowiedzianym harmonogramem dziś wracają w pełni do nauki stacjonarnej. W szkołach dalej obowiązuje reżim sanitarny. Dystans, dezynfekcja, higiena, maseczki w przestrzeniach wspólnych i wietrzenie klas. Dalej obowiązuje też zasada, że dyrektorzy placówek, za zgodą organu prowadzącego i sanepidu, mogą zawiesić zajęcia na określony czas. Zawieszenie może dotyczyć grupy, oddziału, klasy, etapu edukacyjnego oraz całej szkoły.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl