fot. PAP/Radek Pietruszka

D. Tusk pozbawiony prawa jazdy

Były premier Donald Tusk stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości.  W terenie zabudowanym polityk miał na liczniku 107 km/h. Lider Platformy Obywatelskiej w mediach społecznościowych przyznał się do złamania przepisów.

Od rana w mediach krążyły informacje, że Donald Tusk stracił prawo jazdy w wyniku przekroczenia prędkości w terenie zabudowanym. Lider Platformy potwierdził doniesienia wpisem na Twitterze.

„Jest przekroczenie przepisu drogowego, jest kara zatrzymania prawa jazdy na 3 miesiące plus 10 punktów i mandat. Adekwatna. Przyjąłem ją bez dyskusji” – napisał były premier na Twitterze.

Donald Tusk jechał z prędkością 107 km/h w miejscowości Wiśniewo koło Mławy w województwie mazowieckim. Do konsekwencji, jakie poniósł za to wykroczenie dochodzi także mandat w wysokości 500 złotych.

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl