Co powinniśmy wiedzieć o gender?

„Dyktatura Gender” – to tytuł najnowszej książki wydawnictwa Biały Kruk o zagrożeniach jakie niesie za sobą ideologia gender.

Prezentacja publikacji odbędzie się dziś o godz. 17:30, w Auli Jana Pawła II, w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie. Wykład wprowadzający wygłosi ks. prof. Dariusz Oko.

Książka jest niezbędnym kompendium wiedzy na temat ideologii gender skierowanym do każdego patrioty – powiedział prof. Janusz Kawecki, nauczyciel akademicki.

– Jest to książka zawierająca podstawowe informacje o tym, czego można się spodziewać po oddziaływaniu gender na nasze środowiska. Zostały w niej zawarte opracowania wybitnych osób znających sprawę gender. Są także dokumenty, jest list pasterski KEP, w którym napisano o konieczności naszego działania przeciwko dyktaturze gender. Jest tam to, co my – niespecjaliści powinniśmy o tym wiedzieć – powiedział prof. Janusz Kawecki.

W spotkaniu udział wezmą współautorzy książki m.in.: Adam Bujak, Leszek Sosnowski, prof. Aleksander Stępowski, a także prof. Janusz Kawecki.

RIRM 

drukuj