fot. https://cbsp.policja.pl/

CBŚP zatrzymało 34-latka poszukiwanego za wprowadzenie do obrotu znacznych ilości narkotyków

Centralne Biuro Śledcze Policji zatrzymało poszukiwanego od trzech lat 34-letniego Mateusza S. Mężczyzna był ścigany na podstawie trzech listów gończych. Ma do odbycia karę pięciu lat pozbawienia wolności za wprowadzanie do obrotu znacznych ilości narkotyków.

Z ustaleń z tzw. łowców cieni wynikało, że zatrzymany przestępca często zmieniał miejsce pobytu, najprawdopodobniej chcąc uniknąć policji.

Funkcjonariusze ustalili jednak, że ścigany mężczyzna może przebywać w Warszawie – mówiła rzecznik prasowy CBŚP, podinsp. Iwona Jurkiewicz.

Policjanci z grupy tzw. łowców cieni Centralnego Biura Policji zatrzymali mężczyznę poszukiwanego na podstawie trzech listów gończych wydanych przez sądy w Lublinie i Chełmie. Całkowicie zaskoczony 34-latek wpadł, gdy wysiadał z samochodu w okolicach jednego z centrów handlowych – wskazała podinsp. Iwona Jurkiewicz.

Po wykonaniu niezbędnych czynności, zgodnie z decyzją sądu, Mateusz S. trafił już do właściwego zakładu penitencjarnego.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl